Jak pomóc?

Zastanawiasz się, co możesz zrobić, żeby nam pomóc? Najpierw przeczytaj!

Przede wszystkim dziękujemy, że rozważasz fakt wsparcia naszych działań. To dla nas bardzo ważne!

Pomóc nam można na kilka sposobów:

1. Wciąż jesteśmy w trakcie poszukiwania mentorów - jeśli znasz kogoś, kto osiągnął sukces w jakiejkolwiek dziedzinie i chciałby przekazać swą wiedzę, umiejętności i mądrość życiową młodemu człowiekowi - napisz do nas.

2. Książka, którą piszemy składać się będzie m.in. ze wspomnień osób, które znały Grześka. Jeśli miałeś bądź miałaś możliwość poznania go, jeśli pamiętasz, co mówił, jeśli wywarł na Tobie wrażenie i masz potrzebę podzielenia się tym - napisz do nas.

3. Fundacja jest na początku swojej drogi. Dlatego potrzebujemy też funduszy. Jeśli chcesz wesprzeć nas finansowo, podajemy poniżej numer konta. Będziemy wdzięczni za każdą darowiznę! Wyznajemy zasadę, że dobro wraca - a Ty?

Fundacja im. Grzegorza Góraka

Al. Wiśniowa 47, 53-126 Wrocław

tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe Fundacji

4. Jeżeli nie masz możliwości wesprzeć nas w żaden z powyższych sposobów, po prostu polub nas na Facebooku lub Instagramie :) to też jest pomoc, bo dzięki temu wieść o naszych działaniach dotrze do większej grupy odbiorców!