Misja Fundacji

Powstaliśmy, żeby upamiętnić Grzegorza Góraka. Grzesiek był naszym przyjacielem, motywatorem i przykładem. Człowiek sukcesu. Doktorant prawa, który szturmem zrobił karierę w branży finansowej. W wieku 27 lat został jedynym w firmie dyrektorem generalnym. W ciągu zaledwie dwóch lat pracy zbudował pięćdziesięcioosobowy zespół, w który wpoił nie tylko zasady osiągania sukcesu i pokonywania własnych słabości, ale także etyki, wartości, umiejętności życia na najwyższym poziomie w każdym obszarze - zawodowym, związkowym, rodzinnym. Opracował system szkoleniowy, który został wdrożony w całej spółce. Swoim przykładem udowadniał młodszym i starszym, że życie nie ma ograniczeń i tylko oni mogą i muszą o sobie decydować. Dla niego hasło SKY IS THE LIMIT nie było pustym sloganem - to był jego sposób na życie! Niezliczone ilości ludzi niemal dosłownie wyrwał z biedy i doprowadził do dużych pieniędzy. Pomagał w rozkręcaniu biznesów, które dziś stają się liderami w swoich branżach. Wyprowadzał ludzi z pułapek kredytowych, doprowadzając do stabilności finansowej. Tworzył kariery osobom, w których inni nie widzieli potencjału. Wszystko to w zgodzie z etyką i literą prawa. A wszystko to godził z rolą męża idealnego, dobrego syna i brata. Był uwielbiany i szanowany przez otoczenie.
Jego oszałamiające pasmo sukcesów zostało przerwane tragicznym wypadkiem w kwietniu 2016 r. Grzegorz zginął mając zaledwie 27 lat, pozostawiając po sobie pamięć człowieka skazanego na sukces. Fundacja jego imienia ma za zadanie upamiętnienie Grzegorza jako fenomenalnego pracownika, szefa, męża i przyjaciela - jako Tytana Życia. Poniesiemy dalej to, co on zaczął. Pokażemy światu, że można łączyć sukces w biznesie z etyką i wartościami. Poniesiemy dalej jego metody zarządzania zasobami ludzkimi i podejścia do biznesu. Udowodnimy, że śmierć i tragedia, której jesteśmy świadkami można przekuć w coś niesamowitego. Polecimy na Marsa.
By uczcić jego pamięć otwieramy przed Tobą drzwi do lepszego życia. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Zobacz film

Otoczenie - Grzegorz Górak